Nombor Bahagian:STM32L431RCT6
- Tarikh: 2023/05/4
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 4.93 MB
- Tangkapan skrin video


| Nombor Bahagian Pengeluar : | STM32F072C8U6TR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | STMicroelectronics |
| Keadaan Stok : | 6358 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | STM32F072C8U6TR(1).pdfSTM32F072C8U6TR(2).pdfSTM32F072C8U6TR(3).pdfSTM32F072C8U6TR(4).pdfSTM32F072C8U6TR(5).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | STM32F072C8U6TR |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 6358 pcs |
| Helaian data | STM32F072C8U6TR(1).pdfSTM32F072C8U6TR(2).pdfSTM32F072C8U6TR(3).pdfSTM32F072C8U6TR(4).pdfSTM32F072C8U6TR(5).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.65 V ~ 3.6 V |
| Pembekal Peranti Pakej | 48-UFQFPN (7x7) |
| Speed | 48MHz |
| Siri | STM32F0 |
| RAM Saiz | 16K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 64KB (64K x 8) |
| Peripherals | DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 48-UFQFN Exposed Pad |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 37 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 10 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | - |
| Penerangan terperinci | ARM® Cortex®-M0 STM32F0 Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-UFQFPN (7x7) |
| Data Converters | A/D 10x12b, D/A 2x12b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | ARM® Cortex®-M0 |
| Kesambungan | CANbus, HDMI-CEC, I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |










IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
KIT DISCOVERY FOR STM32F072B

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UFQFPN

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 48QFPN

IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48LQFP