Nombor Bahagian:STM32L431RCT6
- Tarikh: 2023/05/4
- Tempoh: 10 saat-saat
- Saiz video: 4.93 MB
- Tangkapan skrin video


| Nombor Bahagian Pengeluar : | STM32L151RBH6TTR |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | STMicroelectronics |
| Keadaan Stok : | 7655 pcs Stock |
| Penerangan : | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | STM32L151RBH6TTR(1).pdfSTM32L151RBH6TTR(2).pdfSTM32L151RBH6TTR(3).pdfSTM32L151RBH6TTR(4).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | STM32L151RBH6TTR |
|---|---|
| Pengeluar | STMicroelectronics |
| Penerangan | IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | 7655 pcs |
| Helaian data | STM32L151RBH6TTR(1).pdfSTM32L151RBH6TTR(2).pdfSTM32L151RBH6TTR(3).pdfSTM32L151RBH6TTR(4).pdf |
| Voltan - Bekalan (Vcc / VDD) | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Speed | 32MHz |
| Siri | STM32L1 |
| RAM Saiz | 16K x 8 |
| Jenis Program Memory | FLASH |
| Saiz Program Memory | 128KB (128K x 8) |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Jenis Oscillator | Internal |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Bilangan I / O | 51 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Pengilang Standard Lead Time | 30 Weeks |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Saiz EEPROM | 4K x 8 |
| Penerangan terperinci | ARM® Cortex®-M3 STM32L1 Microcontroller IC 32-Bit 32MHz 128KB (128K x 8) FLASH |
| Data Converters | A/D 20x12b; D/A 2x12b |
| Saiz Core | 32-Bit |
| Processor Core | ARM® Cortex®-M3 |
| Kesambungan | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART, USB |









IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA

LQFP 64 10X10X1.4 1

LQFP 64 10X10X1.4 1

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TFBGA

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64BGA
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64TFBGA

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 64LQFP