| Nombor Bahagian Pengeluar : | SIT3372AI-1B2-25NC100.000000 |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | SiTime |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | SIT3372AI-1B2-25NC100.000000(1).pdfSIT3372AI-1B2-25NC100.000000(2).pdfSIT3372AI-1B2-25NC100.000000(3).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | SIT3372AI-1B2-25NC100.000000 |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Penerangan | MEMS OSC VCXO 100.0000MHZ LVPECL |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | SIT3372AI-1B2-25NC100.000000(1).pdfSIT3372AI-1B2-25NC100.000000(2).pdfSIT3372AI-1B2-25NC100.000000(3).pdf |
| Voltan - Bekalan | 2.5V |
| Jenis | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SiT3372, Elite Platform™ |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Pengeluaran | LVPECL |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| fungsi | - |
| kekerapan kestabilan | ±25ppm |
| kekerapan | 100 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 92mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | MEMS |
| Julat Tarik Absolute (APR) | ±20ppm |







MEMS OSC VCXO 10.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 10.2400MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 125.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 90.0000MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.516483MHZ
MEMS OSC VCXO 98.3040MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 133.6500MHZ LVPECL
MEMS OSC VCXO 96.0000MHZ LVPECL