| Nombor Bahagian Pengeluar : | SIT9005AIR2D-33DO |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | SiTime |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | OSC MEMS |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | SIT9005AIR2D-33DO.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | SIT9005AIR2D-33DO |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Penerangan | OSC MEMS |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | SIT9005AIR2D-33DO.pdf |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | SSXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | -4.01%, Down Spread |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SIT9005 |
| penilaian | - |
| Jenis Programmable | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | LVCMOS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi | 0.030" (0.76mm) |
| fungsi | - |
| Kekerapan Kestabilan (Jumlah) | - |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm, ±25ppm, ±50ppm |
| Penerangan terperinci | SSXO LVCMOS 1MHz ~ 141MHz Programmable Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 6.5mA |
| Resonator Base | MEMS |
| Terdapat Julat frekuensi | 1MHz ~ 141MHz |








OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS