| Nombor Bahagian Pengeluar : | RNCF0201DTC365R |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Stackpole Electronics, Inc. |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | RES 365 OHM 0.5% 1/32W 0201 |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | RNCF0201DTC365R(1).pdfRNCF0201DTC365R(2).pdfRNCF0201DTC365R(3).pdfRNCF0201DTC365R(4).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | RNCF0201DTC365R |
|---|---|
| Pengeluar | Stackpole Electronics, Inc. |
| Penerangan | RES 365 OHM 0.5% 1/32W 0201 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | RNCF0201DTC365R(1).pdfRNCF0201DTC365R(2).pdfRNCF0201DTC365R(3).pdfRNCF0201DTC365R(4).pdf |
| Toleransi | ±0.5% |
| suhu Pekali | ±50ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 0201 |
| Saiz / Dimensi | 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) |
| Siri | RNCF |
| Mod panel | 365 Ohms |
| penilaian | AEC-Q200 |
| Kuasa (Watt) | 0.03W, 1/32W |
| Pakej / Kes | 0201 (0603 Metric) |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 155°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.011" (0.28mm) |
| ciri-ciri | Automotive AEC-Q200 |
| Kadar kegagalan | - |
| komposisi | Thin Film |
| Nombor produk asas | RNCF0201D |







RES 33K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 348 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 374 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 360 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 383 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 392 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 340 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 357 OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 3K OHM 0.5% 1/32W 0201
RES 390 OHM 0.5% 1/32W 0201