| Nombor Bahagian Pengeluar : | ABC35DTKT |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Sullins Connector Solutions |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | ABC35DTKT(1).pdfABC35DTKT(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ABC35DTKT |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| Penerangan | CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | ABC35DTKT(1).pdfABC35DTKT(2).pdf |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 35 |
| Bilangan Jawatan | 70 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| jantina | Female |
| flange Ciri | Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Loop Bellows |
| Hubungi bahan | Beryllium Copper |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | - |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | ABC35 |








CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100