| Nombor Bahagian Pengeluar : | RCC26DREF-S13 |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Sullins Connector Solutions |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100 |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | RCC26DREF-S13.pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | RCC26DREF-S13 |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| Penerangan | CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | RCC26DREF-S13.pdf |
| penamatan | Solder Eyelet(s) |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 26 |
| Bilangan Jawatan | 52 |
| pemasangan Jenis | Board Edge, Straddle Mount |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116' (2.95mm) Dia |
| ciri-ciri | Card Extender |
| Jenis hubungan | Full Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Green |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | RCC26 |








CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100