| Nombor Bahagian Pengeluar : | RMC31DAAN | Status RoHS : | |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Sullins Connector Solutions | Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | CONN HEADER VERT 62POS 2.54MM | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | RMC31DAAN.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | RMC31DAAN |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| Penerangan | CONN HEADER VERT 62POS 2.54MM |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | RMC31DAAN.pdf |
| Penilaian voltan | - |
| penamatan | Solder |
| Style | Board to Board |
| menyelubungi | Unshrouded |
| Siri | - |
| Row Jarak - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Mengawan | 0.100" (2.54mm) |
| Pakej | Bulk |
| Secara keseluruhan Cara Negara | 0.450" (11.43mm) |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 200°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan Sarat | All |
| Bilangan Jawatan | 62 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan Terbakar Rating | UL94 V-0 |
| Mengawan menyusun Heights | - |
| Berbeza Penghantaran Data | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| penebat Tinggi | 0.100" (2.54mm) |
| penebat Warna | Green |
| Perlindungan Ingress | - |
| ciri-ciri | - |
| Jenis Fastening | Push-Pull |
| Penarafan Semasa (AMPS) | 3A |
| Jenis hubungan | Male Pin |
| Hubungi bentuk | Square |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Cara Negara - Post | 0.120" (3.05mm) |
| Cara Negara - Mengawan | 0.230" (5.84mm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Cara Selesai Ketebalan - Mengawan | 30.0µin (0.76µm) |
| Cara Selesai - Post | Gold |
| Cara Selesai - Mengawan | Gold |
| Jenis penyambung | Header, Breakaway |
| Nombor produk asas | RMC31 |
| aplikasi | - |








CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100

CARD EDGE 2 ROW 60 POS THRU HOLE

CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100

CARD EDGE 2 ROW 60 POS THRU HOLE

CONN CARDEDGE MALE 60POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100

CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM

CONN CARDEDGE MALE 60POS 0.100