| Nombor Bahagian Pengeluar : | D55342E07B28B0R | Status RoHS : | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | TT Electronics | Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206 | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | D55342E07B28B0R.pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | D55342E07B28B0R |
|---|---|
| Pengeluar | TT Electronics |
| Penerangan | RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | D55342E07B28B0R.pdf |
| Toleransi | ±0.1% |
| suhu Pekali | ±25ppm/°C |
| Pembekal Peranti Pakej | 1206 |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Siri | Military, MIL-PRF-55342, RM1206 |
| Mod panel | 28 kOhms |
| Kuasa (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| pembungkusan | Tape & Reel (TR) |
| Pakej / Kes | 1206 (3216 Metric) |
| Nama lain | 1217-1035-2 1217-1035-2-MIL |
| Suhu Operasi | -55°C ~ 150°C |
| Bilangan Penamatan | 2 |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.028" (0.71mm) |
| ciri-ciri | Military, Moisture Resistant |
| Kadar kegagalan | R (0.01%) |
| Penerangan terperinci | 28 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film |
| komposisi | Thin Film |








D55342E 25PPM 1206 28K 0.1% R T0
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 287K OHM 1% 1/4W 1206
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206
RES SMD 28K OHM 0.1% 1/4W 1206

D55342E 25PPM 1206 287K 1% S TS

D55342E 25PPM 1206 287K 1% R WI