| Nombor Bahagian Pengeluar : | TG32-L15GM33T1-125.000M |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Transko |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | TG32-L15GM33T1-125.000M(1).pdfTG32-L15GM33T1-125.000M(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | TG32-L15GM33T1-125.000M |
|---|---|
| Pengeluar | Transko |
| Penerangan | XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | TG32-L15GM33T1-125.000M(1).pdfTG32-L15GM33T1-125.000M(2).pdf |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | TG32 |
| penilaian | - |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Pengeluaran | LVDS |
| Suhu Operasi | -10°C ~ 70°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| fungsi | Enable/Disable |
| kekerapan kestabilan | ±15ppm |
| kekerapan | 125 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 45mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | Crystal |
| Julat Tarik Absolute (APR) | - |







XTAL OSC XO 125.0000MHZ 6PAD SMD
XTAL OSC XO 122.8800MHZ 6PAD SMD

TONE GENERATOR AND
THERMISTOR NTC 10KOHM 3434K BEAD
XTAL OSC XO 148.425824MHZ 6PAD
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 100.0000MHZ 6PAD SMD

TOGGLE SWITCH GRD W/REV KEY WAY
FUNCTION GENERATOR 3MHZ LCD
XTAL OSC XO 148.3516MHZ 6PAD