| Nombor Bahagian Pengeluar : | V48C8T100BL |
|---|---|
| Status RoHS : | Rosh tidak patuh |
| Pengilang / jenama : | Vicor |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | DC DC CONVERTER 8V 100W |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | V48C8T100BL(1).pdfV48C8T100BL(2).pdfV48C8T100BL(3).pdfV48C8T100BL(4).pdfV48C8T100BL(5).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | V48C8T100BL |
|---|---|
| Pengeluar | Vicor |
| Penerangan | DC DC CONVERTER 8V 100W |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | V48C8T100BL(1).pdfV48C8T100BL(2).pdfV48C8T100BL(3).pdfV48C8T100BL(4).pdfV48C8T100BL(5).pdf |
| Voltan - Output 3 | - |
| Voltan - Output 2 | - |
| Voltan - Output 1 | 8V |
| Voltan - Pengasingan | 3 kV |
| Voltan - Input (Min) | 36V |
| Voltan - Input (Max) | 75V |
| Jenis | Isolated Module |
| Saiz / Dimensi | 2.28' L x 1.45' W x 0.62' H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm) |
| Siri | MICRO (100W) |
| Kuasa (Watt) | 100 W |
| Pakej / Kes | Quarter Brick |
| Pakej | Bulk |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 100°C |
| Jumlah Output | 1 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| ciri-ciri | OVP, UVLO |
| kecekapan | 87.4% |
| Semasa - Output (Max) | 12.5A |
| Nombor produk asas | V48C8T100 |
| aplikasi | ITE (Commercial) |







DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W
DC DC CONVERTER 8V 100W