654M14453I2T
Harga tangga
Mahukan harga yang lebih baik?
Sila buat pertanyaan dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Nombor Bahagian Pengeluar : 654M14453I2T
Status RoHS :
Pengilang / jenama : CTS Electronic Components
Keadaan Stok : -
Penerangan : XTAL OSC XO 144.5000MHZ HCMOS
Kapal Dari : Hong Kong
Helaian data : 654M14453I2T(1).pdf654M14453I2T(2).pdf654M14453I2T(3).pdf
Cara Penghantaran : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Bahagian No.
Kuantiti
nama syarikat:
Nama Kenalan:
Emel anda:
Telefon:
Mesej:
Jenis syarikat:
Hantar permintaan
  • Sahkan:
  • Hantar permintaan
Bahagian No. 654M14453I2T
Pengeluar CTS Electronic Components
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia Dalam stok
Voltan - Bekalan 2.5V
Jenis XO (Standard)
Spread Spectrum Bandwidth -
Saiz / Dimensi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Siri 654C
penilaian -
Pakej / Kes 6-SMD, No Lead
Pakej Tape & Reel (TR)
Pengeluaran HCMOS
Suhu Operasi -40°C ~ 85°C
pemasangan Jenis Surface Mount
Tinggi - Duduk (Max) 0.051" (1.30mm)
fungsi Enable/Disable
kekerapan kestabilan ±25ppm
kekerapan 144.5 MHz
Semasa - Bekalan (Max) 65mA
Semasa - Bekalan (Disable) (Max) 22mA