LO E67F-CADA-24-3A4B-50-R18
Nombor Bahagian Pengeluar : LO E67F-CADA-24-3A4B-50-R18 Status RoHS :
Pengilang / jenama : OSRAM Opto (ams OSRAM) Keadaan Stok : -
Penerangan : LED SMD Kapal Dari : Hong Kong
Bahagian No.
Kuantiti
nama syarikat:
Nama Kenalan:
Emel anda:
Telefon:
Mesej:
Jenis syarikat:
Hantar permintaan
  • Sahkan:
  • Hantar permintaan
Bahagian No. LO E67F-CADA-24-3A4B-50-R18
Pengeluar
Penerangan LED SMD
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia Dalam stok
Panjang gelombang - Peak 610nm
Panjang gelombang - Dominant 605nm
Voltan - Penyerang (Vf) (Typ) 2.2V
sudut Penglihatan 120°
Pembekal Peranti Pakej 4-PLCC
Saiz / Dimensi 3.20mm L x 2.80mm W
Siri Power TOPLED®
Pakej / Kes 4-PLCC
Pakej Tape & Reel (TR)
pemasangan Jenis Surface Mount
Millicandela Rating 4200mcd
Transparency kanta Clear
Style kanta Round with Flat Top
Saiz kanta 2.40mm Dia
Warna kanta Colorless
Ketinggian (Max) 2.10mm
ciri-ciri -
Semasa - Ujian 50mA