Image OC2K8R2E-TR.Ohmite Imej mungkin representasi.
Lihat spesifikasi untuk butiran produk.
Petua hangat
Harga akhir adalah tertakluk kepada hasil siasatan
Waktu balas pertanyaan adalah 12-24 jam, kami akan memberi anda jawapan yang tepat secepat mungkin
OC2K8R2E-TR
Harga tangga
Mahukan harga yang lebih baik?
Sila buat pertanyaan dan kami akan bertindak balas dengan segera.
Nombor Bahagian Pengeluar : OC2K8R2E-TR
Status RoHS :
Pengilang / jenama : Ohmite
Keadaan Stok : -
Penerangan : RES 8.2 OHM 10% 1.7W AXIAL
Kapal Dari : Hong Kong
Helaian data : OC2K8R2E-TR.pdf
Cara Penghantaran : DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
Bahagian No.
Kuantiti
nama syarikat:
Nama Kenalan:
Emel anda:
Telefon:
Mesej:
Jenis syarikat:
Hantar permintaan
  • Sahkan:
  • Hantar permintaan
Bahagian No. OC2K8R2E-TR
Pengeluar Ohmite
Status Status Percuma / Rosh Status
Kuantiti Tersedia Dalam stok
Helaian data OC2K8R2E-TR.pdf
Toleransi ±10%
suhu Pekali 0/ -800ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej Axial
Saiz / Dimensi 0.311" Dia x 0.752" L (7.90mm x 19.10mm)
Siri OC
Mod panel 8.2 Ohms
Kuasa (Watt) 1.7W
Pakej / Kes Axial
Pakej Tape & Reel (TR)
Suhu Operasi -55°C ~ 230°C