| Nombor Bahagian Pengeluar : | SIT1618BAR8-18N |
|---|---|
| Status RoHS : | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Pengilang / jenama : | SiTime |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | OSC MEMS |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | SIT1618BAR8-18N(1).pdfSIT1618BAR8-18N(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | SIT1618BAR8-18N |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Penerangan | OSC MEMS |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead percuma / RoHS Compliant |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | SIT1618BAR8-18N(1).pdfSIT1618BAR8-18N(2).pdf |
| Voltan - Bekalan | 1.8V |
| Jenis | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Siri | SiT1618B |
| penilaian | - |
| Jenis Programmable | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Pakej / Kes | 4-SMD, No Lead |
| Pengeluaran | LVCMOS, LVTTL |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 125°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Tinggi | 0.035" (0.90mm) |
| fungsi | - |
| Kekerapan Kestabilan (Jumlah) | - |
| kekerapan kestabilan | ±20ppm, ±25ppm, ±30ppm, ±50ppm |
| Penerangan terperinci | XO (Standard) LVCMOS, LVTTL 7.3728MHz ~ 48MHz Programmable Oscillator 1.8V 4-SMD, No Lead |
| Semasa - Bekalan (Max) | 4.5mA |
| Resonator Base | MEMS |
| Terdapat Julat frekuensi | 7.3728MHz ~ 48MHz |







MEMS OSC XO 32.0000MHZ LVCMOS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS

OSC MEMS