| Nombor Bahagian Pengeluar : | SIT3372AI-2B3-33NX200.000000 |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | SiTime |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | SIT3372AI-2B3-33NX200.000000(1).pdfSIT3372AI-2B3-33NX200.000000(2).pdfSIT3372AI-2B3-33NX200.000000(3).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | SIT3372AI-2B3-33NX200.000000 |
|---|---|
| Pengeluar | SiTime |
| Penerangan | MEMS OSC VCXO 200.0000MHZ LVDS |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | SIT3372AI-2B3-33NX200.000000(1).pdfSIT3372AI-2B3-33NX200.000000(2).pdfSIT3372AI-2B3-33NX200.000000(3).pdf |
| Voltan - Bekalan | 3.3V |
| Jenis | VCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Saiz / Dimensi | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Siri | SiT3372, Elite Platform™ |
| Pakej / Kes | 6-SMD, No Lead |
| Pakej | Strip |
| Pengeluaran | LVDS |
| Suhu Operasi | -40°C ~ 85°C |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Tinggi - Duduk (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| fungsi | - |
| kekerapan kestabilan | ±50ppm |
| kekerapan | 200 MHz |
| Semasa - Bekalan (Max) | 84mA |
| Semasa - Bekalan (Disable) (Max) | - |
| Resonator Base | MEMS |
| Julat Tarik Absolute (APR) | ±345ppm |







MEMS OSC VCXO 160.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 35.3280MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 216.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 204.8000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 163.8400MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 25.0000MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 184.3200MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 173.37075MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 161.13281MHZ LVDS
MEMS OSC VCXO 30.7200MHZ LVDS