| Nombor Bahagian Pengeluar : | ACM06DTKS |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Sullins Connector Solutions |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | ACM06DTKS(1).pdfACM06DTKS(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ACM06DTKS |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| Penerangan | CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | ACM06DTKS(1).pdfACM06DTKS(2).pdf |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.156' (3.96mm) |
| Pakej | Tray |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 150°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 6 |
| Bilangan Jawatan | 12 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| jantina | Female |
| flange Ciri | Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125' (3.18mm) Dia |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Loop Bellows |
| Hubungi bahan | Beryllium Copper |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 30.0µin (0.76µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Green |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | ACM06 |








CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156

CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156