| Nombor Bahagian Pengeluar : | ESC22DRTI |
|---|---|
| Status RoHS : | |
| Pengilang / jenama : | Sullins Connector Solutions |
| Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100 |
| Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | ESC22DRTI(1).pdfESC22DRTI(2).pdf |
| Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | ESC22DRTI |
|---|---|
| Pengeluar | Sullins Connector Solutions |
| Penerangan | CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100 |
| Status Status Percuma / Rosh Status | |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | ESC22DRTI(1).pdfESC22DRTI(2).pdf |
| penamatan | Solder |
| Siri | - |
| Baca Out | Dual |
| Pitch | 0.100' (2.54mm) |
| Pakej | Tube |
| Suhu Operasi | -65°C ~ 125°C |
| Bilangan Baris | 2 |
| Bilangan Jawatan / Bay / Row | 22 |
| Bilangan Jawatan | 44 |
| pemasangan Jenis | Through Hole |
| Bahan - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| jantina | Female |
| flange Ciri | Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40 |
| ciri-ciri | - |
| Jenis hubungan | Full Bellows |
| Hubungi bahan | Phosphor Bronze |
| Hubungi Selesai Ketebalan | 10.0µin (0.25µm) |
| Hubungi Selesai | Gold |
| warna | Blue |
| Jenis kad | Non Specified - Dual Edge |
| Ketebalan kad | 0.062' (1.57mm) |
| Nombor produk asas | ESC22 |








CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100

CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.100