| Nombor Bahagian Pengeluar : | Z8018233FSC1838TR | Status RoHS : | Rosh tidak patuh |
|---|---|---|---|
| Pengilang / jenama : | Zilog | Keadaan Stok : | - |
| Penerangan : | IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP | Kapal Dari : | Hong Kong |
| Helaian data : | Z8018233FSC1838TR(1).pdfZ8018233FSC1838TR(2).pdfZ8018233FSC1838TR(3).pdf | Cara Penghantaran : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Bahagian No. | Z8018233FSC1838TR |
|---|---|
| Pengeluar | Zilog |
| Penerangan | IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP |
| Status Status Percuma / Rosh Status | Rosh tidak patuh |
| Kuantiti Tersedia | Dalam stok |
| Helaian data | Z8018233FSC1838TR(1).pdfZ8018233FSC1838TR(2).pdfZ8018233FSC1838TR(3).pdf |
| Voltan - I / O | 5.0V |
| USB | - |
| Pembekal Peranti Pakej | 100-QFP |
| Speed | 33MHz |
| Siri | ZIP™ |
| Ciri-ciri keselamatan | - |
| SATA | - |
| Pengawal RAM | DRAM |
| Pakej / Kes | 100-QFP |
| Pakej | Tape & Reel (TR) |
| Suhu Operasi | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Bilangan Cores / Bas Lebar | 1 Core, 8-Bit |
| pemasangan Jenis | Surface Mount |
| Graphics Acceleration | No |
| Ethernet | - |
| Display & Antara Muka Kawalan | - |
| Processor Core | Z80180 |
| Co-Processors / DSP | - |
| Nombor produk asas | Z8018233 |
| Antaramuka tambahan | ASCI, CSIO, SCC, UART |







IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP
IC MPU Z180 20MHZ 100QFP
IC MPU Z180 20MHZ 100QFP
IC MPU ZIP 33MHZ 100VQFP
IC MPU Z180 20MHZ 100QFP
IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP
IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP
IC MPU ZIP 33MHZ 100LQFP
IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP
IC MPU ZIP 33MHZ 100QFP